Aktualności

Klasa A: STYNA Godziszewo - METEOR Pinczyn 2-3 (1-1)

• autor: perez770, 2017-09-12 11:35

V kolejka: STYNA Godziszewo - METEOR Pinczyn 2-3 (1-1)

W miniony weekend Pinczynianie pokonali nie bez problemów w Godziszewie Stynę 3:2. Nasza drużyna dwukrotnie musiała gonić wynik by ostatecznie wyjść zwycięsko z tego pojedynku.

Więcej w rozwinięciu.

Autor zdjęcia: Aleksandra Stolz.

Gospodarze objęli prowadzenie po skutecznie wykorzystanym rzucie karnym w 17 minucie meczu. W 34 minucie mieliśmy remis. Na lewym skrzydle podłączył się do akcji Hennig, otrzymał prostopadłe podanie od Stanucha i płaskim strzałem pokonał bramkarza Styny. Na początku drugiej połowy przycisnęli gospodarze. W 63 minucie po szybkiej kontrze Godziszewian i dośrodkowaniu z prawego skrzydła do własnej bramki trafił Żołnowski. Kwadrans później do remisu doprowadził Łosiński, który skutecznie uderzył z rzutu wolnego nad murem Styny. Po pięciu minutach Pinczynianie wyszli na prowadzenie, którego nie oddali już do końca spotkania i mogli cieszyć się z kolejnej wygranej w tym sezonie. Bramkę na wagę trzech punktów po fantastycznym uderzeniu z 16 metra w okienko bramki strzelił Maciej Woźniak.

Skład Meteora: Jajkowski - Łosiński, Liebrecht, Hennig, Żołnowski, Heksel, Stanuch, Mąkosa (Suchewicz), Sikora, Woźniak Maciej, Wełmiński (Wołoszyk Sylwester).

Rezerwowi: Wacholc, Ćwikliński.

Bramki: 17' Komorowski (k), 63' Żołnowski (s), - 34' Hennig, 78' Łosiński, 83' Woźniak Maciej.

Następny mecz: METEOR Pinczyn – JANTAR Pawłowo, sobota 16.09., godz. 15.00 w Pinczynie.

29. Wda Czarna Woda 1 - 2 KS Grabowo 9 września 2017 - 17:00
30. Santana Wielki Klincz 4 - 3 GKS Bobowo 10 września 2017 - 14:00
31. Kolejarz Chojnice 0 - 0 Tęcza Brusy 9 września 2017 - 17:00
32. Wierzyca Stara Kiszewa 5 - 4 KS Skorzewo 9 września 2017 - 16:00
33. Styna Godziszewo 2 - 3 Meteor Pinczyn 9 września 2017 - 16:00
34. Jantar Pawłowo 0 - 4 Victoria Kaliska 10 września 2017 - 12:00
35. Czarni Ostrowite 1 - 13 Sokół Zblewo 9 września 2017 - 16:00

1. Victoria Kaliska 5 15 5 0 0 14 - 2