Aktualności

Klasa Okręgowa: Powiśle II Dzierzgoń - METEOR Pinczyn 5-1...

• autor: perez770, 2017-05-09 14:50
Klasa Okręgowa: Powiśle II Dzierzgoń - METEOR Pinczyn 5-1 (2-1)

Na mecz do Starego Miasta Meteor pojechał z różnych przyczyn w mocno okrojonym składzie. Mimo wszystko nasza drużyna przez większość spotkania grała jak równy z równym. Jednak to co najważniejsze czyli skuteczność ponownie była po stronie przeciwnika.

Więcej w rozwinięciu.

Wynik już w 5 minucie meczu po ładnej akcji i asyście Rekowskiego otworzył Wołoszyn. Gospodarze wyrównali w 22 minucie w zamieszaniu na 16 metrze, a 20 minut później ustalili wynik do przerwy. Z rzutu wolnego Kilicha pokonał wyróżniający się w ekipie gospodarzy Kesler. Po przerwie trafiali już tylko gospodarze. Na 3:1 po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale głową trafił Korda. W 75 minucie boisko musiał opuścić za niesportowe zachowanie Heksel. Niestety całą sytuację sprowokował sędzia, który po groźnym faulu prostą nogą w 1 połowie na Felskim nie pokazał przeciwnikowi żadnej kartki. W tej sytuacji faulowany był Heksel, sędzia bardzo długo zwlekał z decyzją i naszemu zawodnikowi puściły nerwy. Trzy minuty później Powiśle podwyższyło rezultat z rzutu karnego, w wynik na 5:1 ustalił Zygowski, który ograł w sytuacji 1x1 Łosińskiego.

Skład Meteora: Kilich - Różański, Liebrecht, Hennig, Łosiński, Heksel, Felski, Rekowski (Mąkosa), Prokopów, Suchewicz, Wołoszyn.

Bramki:

Meteor: 5' Wołoszyn,

Powiśle II: 22' i 44' Kesler, 63' Korda, 78" Kasprzak (K), 80' Zygowski.

W najbliższy weekend Meteor będzie podejmował na własnym boisku Gwiazdę Karsin, która w ostatniej kolejce wysoko wygrała u siebie z Błękitnymi Stare Pole 6:3 (1:1). Początek sobotniego meczu w Pinczynie o godzinie 16.00.