20-04-2013 klasaA-IV: POGOŃ Smętowo-METEOR

statystyki szczegółowe

Aktualności

Klasa Okręgowa: METEOR Pinczyn - Czarni Przemysław 2-3 (0-1)

• autor: perez770, 2017-03-30 10:57

Meteor uległ w pierwszym na wiosnę meczu na własnym boisku Czarnym Przemysław 2:3 (0:1). W pierwszej połowie najlepsze sytuacje do zdobycia bramek dla naszej drużyny mieli Stanuch i Barłożewski.

Więcej w rozwinięciu.

Ten pierwszy trafił w spojenie słupka z poprzeczką. Drugi w sytuacji "sam na sam" w bramkarza. Czarni wyszli na prowadzenie po błędzie w naszej defensywie i strzale głową Popielarza. W drugiej połowie nasi zawodnicy przejęli kontrolę nad spotkaniem jednak ponownie przy jednej z nielicznych akcji gości popełniliśmy błąd i drugie trafienie zaliczył Popielarz. Meteor wziął się za odrabianie strat. Bramkę kontaktową po dośrodkowaniu Stanucha zdobył Suchewicz. Następnie do remisu doprowadził Gila, który dopadł do piłki odbitej jeszcze od słupka po strzale Stanucha z rzutu wolnego. Kiedy wydawało się, że Pinczynianie powalczą o pełną pulę w tym meczu popełniliśmy kolejny błąd, który kosztował nas stratę bramki. Z pozoru niegroźne wyglądające dośrodkowanie z głębi pola przebił nad Wacholcem Popielarz, piłka odbiła się jeszcze od słupka. Jednak najlepszy strzelec gości bez najmniejszych problemów umieścił ją w siatce kompletując tym samym hattrica i ustalając wynik spotkania na 2:3 dla przyjezdnych.

Skład Meteora: Wacholc - Różański, Prokopów, Lorek, Hennig (Felski), Stanuch, Heksel, Kwiczor (Sikora), Barłożewski, Gila, Suchewicz (Wołoszyn).

Bramki dla Meteora: 73' Suchewicz, 80' Gila.

Bramki dla Czarnych: 21', 67', 82' Popielarz.

W  następnej kolejce Meteor zmierzy się na wyjeździe z Pomezanią Malbork, która w ostatnim spotkaniu zremisowała w derbowym pojedynku ze Starym Polem 2:2 (1:1) po dwóch trafieniach Dryjasa. Jesienią Pomezania rozbiła Meteor w Pinczynie 1:7 (1:3). Początek sobotniego spotkania w Malborku o godzinie 15.00.