10-08-2013 Mecz towarzyski: METEOR - OLDBOJE

statystyki szczegółowe

Aktualności

Klasa Okręgowa: Sparta Kleszczewo - METEOR Pinczyn 2-2 (0-2)

• autor: perez770, 2017-03-20 16:26

Na inaugurację rundy wiosennej Meteor zremisował w Kleszczewie ze Spartą 2:2. Obydwie bramki dla Meteora padły w I połowie, a ich autorem był Suchewicz, który najpierw pewnie wykonał rzut karny podyktowany za faul na Różańskim. Następnie wykorzystał podanie Barłożewskiego. Bramkę kontaktową dla Sparty w drugiej połowie zdobył z rzutu wolnego Gajewski, a wynik spotkania ustalił Stywa.

Więcej w rozwinięciu.

Skład Meteora: Wacholc - Prokopów, Różański, Żołnowski, Lorek, Heksel (Putkamer), Stanuch, Barłożewski, Kwiczor, Gila, Suchewicz (Wołoszyn)

Bramki dla Meteora: 35' Suchewicz (k), 43' Suchewicz

Bramki dla Sparty: 53' Gajewski, 72' Stywa.

W następnej kolejce Meteor podejmował będzie na własnym boisku drużynę Czarnych Przemysław, która przegrała w weekend z Błękitnymi Stare Pole 1:3 (1:2). Jesienią Pinczynianie przegrali w Przemysławiu aż 4:0 (0:0). Początek sobotniego spotkania w Pinczynie o godzinie 15.00.