Aktualności

Klasa Okręgowa: Błękitni Stare Pole - METEOR Pinczyn 2-1...

• autor: perez770, 2016-11-15 13:48
Klasa Okręgowa: Błękitni Stare Pole - METEOR Pinczyn 2-1 (1-1)

Meteor przegrał w Starym Polu z Błękitnymi 1:2 (1:1). Prowadzenie już w 3 minucie meczu dał Pinczynianom Migawski, który pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Gili.

Więcej w rozwinięciu...

Gospodarze wyrównali w 14 minucie. Po dośrodkowaniu z z lewej strony boiska, piłkę odbił jeszcze Gensicki, jednak ta trafiła pod nogi napastnika Błękitnych, który z najbliższej odległości wpakował ją do siatki. W pierwszej połowie gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego. Zawodnik gospodarzy przestrzelił nad bramką. Najlepsze okazje dla Meteora mieli Putkamer, którego strzał z dystansu obronił z trudem bramkarz oraz Sikora, który zbyt lekko uderzył przy krótszym słupku bramki Błękitnych. Po przerwie na grząskim boisku mieliśmy sporo walki w środku pola, czego konsekwencją było aż 11 żółtych kartek w tym 7 dla Meteora. Decydującą akcję w 87 minucie meczu przeprowadzili Błękitni, którzy wyszli z kontrą. W polu karnym faulował Liebrecht. Tym razem zawodnik gospodarzy się nie pomylił i Błękitni wygrali 2:1. Z przebiegu całego spotkania najsprawiedliwszym wynikiem byłby remis.

Skład Meteora: Gensicki - Liebrecht, Różański, Lorek, Woźniak, Gila (Suchewicz), Felski, Kwiczor, Sikora, Putkamer, Migawski.

Bramka dla Meterora: 3' Migawski (k)

Bramki dla Błękitnych: 14' Zielonka, 87" Jankowski (k)

W ostatniej kolejce rundy jesiennej Meteor podejmował będzie na własnym boisku drużynę Wisły Korzeniewo. Wisła jest 15 w tabeli i ma 2 punkty straty do naszej drużyny. W poprzednim sezonie Pinczynianie przegrali u siebie 1:5 i później zrewanżowali się na wyjeździe wygrywając 5:0. Początek meczu w Pinczynie w sobotę, 19.11. o godzinie 13.00. Zapraszamy!