statystyki szczegółowe

Aktualności

Klasa Okręgowa: porażki Meteora w XII i XIII kolejce

• autor: perez770, 2016-11-08 11:49

W XII i XIII kolejce Meteor odniósł dwie porażki. Najpierw nie udał się naszej drużynie wyjazd do Nowego Dworu Gdańskiego, gdzie Pinczynianie ulegli tamtejszemu liderowi tabeli 1:3 (1:1).

Więcej w rozwinięciu...

W XII i XIII kolejce Meteor odniósł dwie porażki. Najpierw nie udał się naszej drużynie wyjazd do Nowego Dworu Gdańskiego, gdzie Pinczynianie ulegli tamtejszemu liderowi tabeli 1:3 (1:1). Na bramkę gospodarzy w 10 minucie szybko odpowiedział dwie minuty później z rzutu wolnego Migawski. Pinczynianie toczyli do przerwy w Nowym Dworze wyrównane spotkanie. Po przerwie zabrakło sił i po błędach w 68 i 72 minucie został ustalony wynik spotkania na 3:1 dla gospodarzy.

Skład Meteora w meczu z Żuławami: Gensicki – Liebrecht, Różański, Łosiński, Żołnowski (Lorek), Gila, Hennig, Putkamer (Suchewicz), Woźniak, Mąkosa (Kwiczor), Migawski

W ostatniej kolejce nasi zawodnicy wysoko ulegli faworyzowanej Raduni Stężyca. Był to chyba najsłabszy mecz Meteora w tej rundzie, a biorąc pod uwagę to jak wzmocniła się Radunia (m.in. zawodnikami z Kaszubii i Cartusii) to na boisku mieliśmy jednostronne widowisko. Do przerwy goście prowadzili 4:0. Po przerwie dołożyli kolejne 4 trafienia.

Skład Meteora w meczu z Radunią: Wacholc – Liebrecht, Różański, Łosiński, Lorek (Hennig), Gila, Felski, Mąkosa, Suchewicz (Woźniak), Migawski, Rekowski (Putkamer).

Do końca rundy pozostały 2 spotkania. W najbliższą sobotę Pinczynianie udadzą się do Starego Pola na mecz z Błękitnymi, którzy zajmują aktualnie 11 pozycję. W ostatniej kolejce rundy jesiennej Meteor podejmie na własnym boisku 15 w tabeli Wisłę Korzeniewo. Obydwa mecze rozpoczną się o godzinie 13.00.