27-04-2013: Junior D1 METEOR - DELTA Miłoradz

statystyki szczegółowe

Aktualności

Klasa Okręgowa: METEOR Pinczyn - Borowiak Czersk 0-4 (0-2)

• autor: perez770, 2016-09-12 16:18

Słaba skuteczność w ataku i błędy w defensywie. Tak w skrócie można opisać okoliczności, w których Meteor ponosi 5 porażkę z rzędu. Sytuacja w tabeli jest nieciekawa (15 miejsce). Pozostaje mieć tylko nadzieję ...

Więcej w rozwinięciu.

Słaba skuteczność w ataku i błędy w defensywie. Tak w skrócie można opisać okoliczności, w których Meteor ponosi 5 porażkę z rzędu. Sytuacja w tabeli jest nieciekawa (15 miejsce). Pozostaje mieć tylko nadzieję, że nasz zespół wróci na właściwe tory i w końcu się przełamie.

Drużyna Borowiaka zagrała w tym meczu zespołowo i bardzo konsekwentnie. Meteor miał mnóstwo strat i popełnił dużo indywidualnych błędów. W pierwszej połowie strzałów z dystansu próbowali Stanuch i Woźniak. Jednak to Borowiacy prowadzili 2:0 po dwóch trafieniach Jędrzejewskiego. Doskonałą okazję do zdobycia bramki kontaktowej zmarnował Migawski.

Na drugą połowę Pinczynianie wyszli z zamiarem odrabiania strat. Niestety w 64 minucie Wons odebrał chęci i nadzieję na zdobycie w tym meczu chociażby punktu. Mimo wszystko dwie dobre sytuacje do zdobycia bramki miał Woźniak oraz jedną Łosiński. Czego nie udało się strzelić to straciliśmy. W 80 minucie „dzieła zniszczenia” dokonał Wons i ustalił wynik spotkania na 0:4 dla gości.

Skład Meteora: Wacholc – Łosiński, Romanowski, Woźniak, Lorek (Mąkosa), Stanuch, Sikora (Felski), Suchewicz (Putkamer), Rekowski (Henig), Kwiczor, Migawski

Bramki dla Borowiaka: 23' i 26' Jędrzejewski, 64' i 80' Wons

Jeszcze nie wszystko stracone. Jednak już najwyższy, a może nawet ostatni czas na zdobycie pierwszych punktów, póki kilka drużyn w tabeli jest jeszcze w zasięgu. W najbliższą sobotę w Tczewie Meteor zmierzy się z Gryfem 2009, który również w nowym sezonie przegrał wszystkie spotkania. Do tego ma gorszy bilans bramkowy i zajmuje ostatnie miejsce. Jeśli nie udało się wywalczyć punktów z zespołami z I połowy tabeli to może czas na przełamanie w meczu z drużyną, która z nami sąsiaduje? Zapewne przeciwnik myśli podobnie i będzie to ciężki i wyrównany mecz. Zwycięstwo jednej z drużyn może dać jej impuls do zdobywania kolejnych punktów.