Mini Turniej na ORLIKU - 06.02.2011

Klasa Okręgowa: Chojniczanka II Chojnice - METEOR 4-0 (2-0)

• autor: perez770, 2016-09-05 12:27

Po raz kolejny nasz zespół musiał uznać wyższość przeciwnika. Tym razem przeszkodą nie do przejścia okazały się rezerwy Chojniczanki Chojnice. Łupem bramkowym podzielili się między sobą I ligowcy. Po 2 bramki zdobyli Tomasz Mikołajczak i Bartłomiej Niedziela. Najbliżej zdobycia bramki dla Meteora był Woźniak, którego intencję strzału przy krótkim słupku dobrze odczytał Miazek. Od 72 minuty Pinczynianie musieli radzić sobie w dziesięciu. Za drugą żółtą kartkę boisko musiał opuścić Romanowski. Na słowa uznania w bramce Meteora zasługuje postawa Wacholca, który kilkoma swoimi interwencjami uchronił Pinczynian przed utratą kolejnych bramek. W piątej kolejce Pinczynianie będą szukali przełamania na własnym boisku, gdzie podejmą Borowiaka Czersk. Początek sobotniego spotkania o godzinie 16.00.

Skład Meteora: Wacholc - Łosiński, Romanowski, Woźniak, Lorek, Felski (Mąkosa), Stanuch, Rekowski, Sikora, Suchewicz (Gila - Henig), Migawski

Skład Chojniczanki: Dumieński (Miazek) – Machalewski, Froelke, Kubicki, Pałys (Boczek), Prusaczyk, Majtyka, Podemski (Leszczyński), Irakli Meschia, Niedziela, Mikołajczak ( Borowski)

Bramki dla Chojniczanki: 23' i 26' Mikołajczak, 79' i 80' Niedziela

Bramki z tego meczu można obejrzeć pod poniższym linkiem:

Autor zdjęcia: Adrianna Przytulska