27-04-2013: Junior D1 METEOR - DELTA Miłoradz

statystyki szczegółowe

Aktualności

Klasa Okręgowa: Czarni Przemysław - METEOR 4-0 (0-0)

• autor: perez770, 2016-08-22 13:33

Pinczynianie jechali do Przemysławia z zamiarem wywalczenia pierwszych punktów w nowym sezonie. Jednak po raz kolejny musieli uznać wyższość przeciwnika. Meteor przegrał pierwsze wyjazdowe spotkanie w sezonie z Czarnymi i to wysoko ...

Pinczynianie jechali do Przemysławia z zamiarem wywalczenia pierwszych punktów w nowym sezonie. Jednak po raz kolejny musieli uznać wyższość przeciwnika. Meteor przegrał pierwsze wyjazdowe spotkanie w sezonie z Czarnymi i to wysoko bo aż 4:0.

Pierwsza połowa była wyrównana i nic nie wskazywało na wysoką porażkę Pinczynian. Za to można było się domyśleć, że drużyna która jako pierwsza strzeli bramkę będzie bliższa wywalczenia 3 punktów. Pinczynianie wyszli świadomi tego faktu na drugą połowę, a jednak stało się. W 47 minucie fantastycznym strzałem pod poprzeczkę  z rzutu wolnego popisał się Mallek. Jeszcze Meteor się nie otrząsnął po starcie bramki a już po 3 minutach Gensicki musiał ponownie wyciągać piłkę z siatki. Z bliskiej odległości pokonał go Łukian. Po kolejnych błędach zawodników Meteora do bramki dwukrotnie trafił Popielarz w 70 i 74 minucie. Pinczynianie próbowali m.in. strzałów z dystansu. Jednak czujny bramkarz gospodarzy uniemożliwił zdobycia chociażby honorowego trafienia.

Skład Meteora: Gensicki - Łosiński, Liebrecht (70' Gila), Lorek, Hennig (80' Mąkosa), Felski, Stanuch, Woźniak (75' Kwiczor), Sikora, Migawski, Suchewicz (75' Rekowski)

W 3 kolejce Meteor zagra w Pinczynie z jednym z głównych pretendentów do awansu Pomezanią Malbork. Pomezania po remisie 3:3 w Stężycy (2x Bełz, Ziemak) ograła na własnym boisku Błękitnych Stare Pole 2:0 (Rekowski, Sobieraj).