statystyki szczegółowe

Aktualności

Klasa Okręgowa: METEOR- Jurand Lasowice 2-0 (0-0)

• autor: perez770, 2016-05-16 18:42

Zgodnie z oczekiwaniami Meteor pokonał u siebie drużynę Juranda Lasowice 2:0 (0:0). W przebiegu całego spotkania Pinczynianie mieli dużą przewagę w posiadaniu piłki jednak brakowało .....

Zgodnie z oczekiwaniami Meteor pokonał u siebie drużynę Juranda Lasowice 2:0 (0:0). W przebiegu całego spotkania Pinczynianie mieli dużą przewagę w posiadaniu piłki jednak brakowało celnego ostatniego podania lub skutecznego wykończenia akcji. Na pierwsze trafienie autorstwa Migawskiego musieliśmy czekać aż do 80 minuty. Na 2:0 w 88 minucie spotkania do siatki przyjezdnych trafił Karnat. Warto zaznaczyć, że pierwsze minuty w lidze w drużynie seniorów zaliczył nasz junior Kacper Mąkosa. Dobrą zmianę dał również ponownie Szymon Sikora. Pozytywnie trzeba też ocenić grę naszego bramkarza Cybuli oraz defensywy, którzy w drugim meczu z rzędu a w piątym w sezonie zachowali czyste konto.

Skład Meteora: Cybula – Łosiński, Liebrecht, Hennig, Stywa, Stanuch, Mielewski (Felski), Woźniak (Mąkosa), Karnat, Migawski, Suchewicz (Sikora)

Meteor odrobił po tej kolejce 3 punkty do Czarnych Przemysław, którzy przegrali w Czersku z Borowiakiem 1:5 i traci do Czrnych 2 oczka. Nie uległa zmianie 4 punktowa strata do Orła Subkowy, który co prawda przegrał w Chojnicach z Chojniczanką 0:2. Jednak do Subkowian uśmiechnęło się szczęście i otrzymali walkowerem 3 punkty za przegrany 2:0 mecz z Borowiakiem Czersk. Pięć punktów Meteor traci do Wisły Korzeniewo, która również otrzymała 3 punkty walkowerem za Piaski Wąglikowice. W najbliższej kolejce Meteor czeka wyjazd do Malborka na mecz z wiceliderem tabeli Pomezanią, która skomplikowała sobie sprawę walki o awans na wiosnę najpierw przegrywając w Przemysławiu 0:1, następnie w Chojnicach 0:5. Po drodze były remisy: 0:0 z Gromem Nowy Staw i w ostatniej kolejce na wyjeździe 1:1 z Gwiazdą Karsin. Przed drużyną trenera Makurata niezwykle ciężkie zadanie wywiezienia przynajmniej punktu z trudnego terenu. W piłce nie ma jednak rzeczy niemożliwych i będziemy czekali w sobotę na dobre informacje z Malborka. Początek meczu o godzinie 17.00.