Nowy Rok 2010, godz. 12.00, pierwszy mecz na ORLIKU

statystyki szczegółowe

Aktualności

Klasa Okręgowa: METEOR- Gwiazda Karsin 1-1 (0-0)

• autor: Luk, 2016-04-26 18:57

W XXI kolejce Meteor zremisował na własnym boisku z Gwiazdą Karsin 1:1 (0:0). Bramki padały dopiero po przerwie. Prowadzenie dla gości objął w 56 minucie meczu Michał Sałata. Gospodarze podnieśli się po straconej bramce ....

W XXI kolejce Meteor zremisował na własnym boisku z Gwiazdą Karsin 1:1 (0:0). Bramki padały dopiero po przerwie. Prowadzenie dla gości objął w 56 minucie meczu Michał Sałata. Gospodarze podnieśli się po straconej bramce i w 71 minucie Kamil Stanuch po bardzo ładnym strzale zza pola karnego pokonał bramkarza Gwiazdy i doprowadził do remisu. Po meczu pozostaje mały niedosyt, ponieważ Meteor osiągnął w końcówce meczu przewagę, której nie udało się niestety potwierdzić bramką.

Skład Meteora: Wacholc K. – Łosiński, Liebrecht, Hennig, Stywa (Żołnowski), Stanuch, Mielewski (Felski), Kwiczor, Suchewicz (Woźniak), Karnat, Migawski
BRAMKI:
Meteor 71' Kamil Stanuch
Gwiazda 56 ' Michał Sałata

Teraz całą swoją uwagę piłkarze trenera Makurata skupiają na najbliższym wyjazdowym meczu z Błękitnymi Stare Pole. Żeby nie stracić kontaktu punktowego z drużynami bezpośrednio wyprzedzającymi Pinczynian powinni oni sięgnąć po punkty w Starym Polu. Zadanie to nie będzie łatwe ale też nie będzie niemożliwe. Błękitni dobrze spisują się na wiosnę na własnym boisku. Nie zaznali jeszcze smaku porażki dwukrotnie remisując w stosunku 2:2 z Chojniczanką Chojnice i Wisłą Korzeniewo oraz sprawiając niespodziankę i wygrywając z Gwiazdą Karsin 2:1. W ostatniej kolejce nasz najbliższy przeciwnik uległ w Stężycy Raduni 2:0. Jesienią w Pinczynie Meteor przegrał z Błękitnymi w dramatycznych okolicznościach 0:1, tracąc bramkę w 85 minucie meczu i kończąc mecz w dziewięciu. Pinczynian czeka intensywne sobotnie przedpołudnie, ponieważ mecz rozpocznie się już o godzinie 11.00. Z niecierpliwością będziemy czekali na dobre wiadomości ze Starego Pola.