Rodło -Meteor - drugi baraż, 20-06-2012

Klasa Okręgowa: METEOR- Chojniczanka II 0-4 (0-1)

• autor: Luk, 2016-04-14 19:50

W czwartej kolejce rundy rewanżowej drużyna Meteora przegrała na własnym boisku z Chojniczanką II Chojnice 0:4 (0:1). Sytuacjami jakie stworzyli sobie nasi piłkarze można by obdzielić ze dwa lub nawet trzy spotkania. Jednak niestety zawodziła skuteczność lub na posterunku był znakomicie dysponowany tego dnia i popisujący się wspaniałymi interwencjami bramkarz gości Michał Dumieński.

Skład Meteora: Cybula – Łosiński, Liebrecht (Felski), Hennig, Różański (Rekowski), Stanuch, Mielewski (Kwiczor), Karnat, Woźniak (Żołnowski), Suchewicz, Migawski
Bramki dla Chojniczanki: 31' i 68' Grela, 70' Mikita, 75' Froelke

W następnym wyjazdowym spotkaniu podopieczni trenera Makurata zmierzą się na trudnym terenie w Korzeniewie z tamtejszą Wisłą. Będzie to przysłowiowy mecz za 6 punktów. Wisła wyprzedza Pinczynian o 6 oczek i jeśli nasz zespół myśli o poprawieniu w najbliższym czasie miejsca w tabeli to powinien sięgnąć w tym meczu po pełną pulę. Jesienią w Pinczynie Wisła wygrała wyraźnie bo 1:5, pomimo że to gospodarze już w 7 minucie objęli prowadzenie po bramce Trzoski. Początek meczu w Korzeniewie w sobotę 16 kwietnia o godzinie 15.00.