Akademia Orlika - Turniej JUNIOR CUP 20111 w Tuchomiu 18-02-2011

statystyki szczegółowe

Aktualności

Klasa Okręgowa: Grom Nowy Staw- Meteor 2-0 (1-0)

• autor: luk, 2016-03-20 12:02

Meteor przegrał na inaugurację wiosennej rundy rewanżowej V ligi. Drużyna z Nowego Stawu, wzmocniona zawodnikami z wyższych lig, była zespołem lepszym i przeważała przez większą część spotkania. Bramki autorstwa Drewka i Grabowskiego padały odpowiednio w 10 i 85 minucie. Najlepszą sytuację do zdobycia bramki wyrównującej dla Meteora miał Daniel Różański, który dał dobrą zmianę za Adriana Uszackiego. Meteor pozostawił po sobie dobre wrażenie walcząc przez pełne 90 minut.

Skład Meteora: Cybula - Uszacki (46 Różański), Lorek, Hennig, Liebrecht (80 Mielewski), Łosiński, Stanuch, Woźniak, Migawski, Karnat, Suchewicz.

W sobotę 26 marca w Pinczynie Meteor podejmował będzie Żuławy Nowy Dwór Gdański. Jesienią Pinczynianie wywalczyli na Żuławach pierwsze trzy punkty wygrywając 3:2. Podrażnieni tą porażką goście sobotniego spotkania będą chcieli wziąć rewanż na naszym zespole. W Pinczynie liczymy na pierwsze punkty na własnym boisku. Początek meczu o godzinie 15.00.